مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

خوش‌تيپي ‌در ‌بهار
بهار با اين همه رنگ مهمان طبيعت شده و آن وقت شما غافل از اين همه تنوع و زيبايي، چسبيده‌ايد به همان رنگ‌هاي تيره و سرد؟ حالا با تغيير فصل، وقت آن رسيده كه شما هم تغييري در ظاهرتان ايجاد كنيد. از قضا فصل بهار بهترين فرصت براي تجربه پوشيدن انواع لباس‌هايي است كه هرگز آن را تجربه نكرده‌ايد. فصل بهار، اين فرصت را به شما مي‌دهد كه انواع رنگ‌ها را به مجموعه رنگ لباس‌هايتان اضافه كنيد و با فصل هماهنگ شويد. براي خوش‌تيپ شدن شما در فصل بهار، پيشنهادهايي داريم كه بد نيست آنها را هم گوشه ذهن‌تان داشته باشيد تا اين بهار خوش‌تيپ‌تر از پارسال باشيد.

در فصل بهار كم‌كم آدم‌ها رو مي‌آورند به پوشيدن صندل. معمولا بهتر است صندل را با جوراب نپوشيد، اما خانم‌ها مي‌توانند از جوراب‌هايي استفاده كنند كه اندازه آنها فقط تا قوزك پا است و آنها را با اسنيكرهاي نخي يا كفش‌هاي پارچه‌اي ست كنند. اگر هم محيط اقتضا نمي‌كند بدون جوراب در آن حاضر شويد بهتر است كفش‌هاي كتاني و اسپرت ديگر را براي اين فصل انتخاب كنيد. بهار فصل خوبي براي پوشيدن كفش‌هاي رنگ روشن مثل انواع كفش‌هاي ورزشي و اسپرت است. اين فرصت را از دست ندهيد.


اين چند تكه را براي فصل بهار امسال تهيه كنيد تا تيپ‌تان كامل شود:


يك شال خنك بهاره براي خانم‌ها. البته خانم‌هايي كه از مقنعه استفاده مي‌كنند مي‌توانند شال را به عنوان مكمل پوشش‌شان استفاده كنند، چند تي‌شرت ساده به رنگ‌هاي مختلف، شلوار كتان روشن، عينك آفتابي استاندارد و كلاه آفتابي بهاره.


 


زمستاني‌ها را اخراج كنيد


اولين نكته‌اي كه بايد در نظر بگيريد اين است كه مناسب فصل لباس پوشيدن، از اصول اوليه خوش‌تيپي است. يعني اگر يك ماه از آغاز بهار گذشته و شما هنوز چكمه پاشنه كوتاه‌تان را مي‌پوشيد يا اگر هنوز كاپشن و پليور تن‌تان مي‌كنيد، بايد از صف خوش‌تيپ‌ها خارج شويد. خوش‌تيپي حكم مي‌كند كه لباس‌هاي زمستاني را كنار بگذاريد و لباس‌هاي بهاره بر تن كنيد. البته قبول داريم كه هنوز گاهي شب‌ها سرد است و باران‌هاي بهاري هم گاه و بيگاه به سرتان فرو مي‌ريزند، اما اين به معني آن نيست كه هنوز بايد چكمه و كاپشن پوشيد! معمولا لباس‌هاي بهاره و پاييزه، آستين بلند هستند و كاپشن‌هاي بهاره هم گروه خاص لباس‌هاي اين فصل هستند. بنابراين قبل از هر چيز از لباس‌هاي زمستاني‌تان دل بكنيد و آنها را براي سال بعد در كمد بگذاريد.


نكته دوم براي خوش‌تيپ شدن در بهار توجه به جنس پارچه است. اين نكته به مورد قبلي هم بر مي‌گردد يعني با توجه به آن كمتر امكان دارد لباس فصل ديگري را بپوشيد. معمولا پارچه لباس‌هاي فصل سرد پشمي است و كلفت‌تر اما لباس‌هاي فصل‌هاي خنك‌تر از جنس الياف طبيعي و نخي هستند و تار و پودشان نازك‌تر است. به اين ترتيب يادتان باشد كه در فصل بهار براي خوش‌تيپ بودن بايد لباس‌هايي انتخاب كنيد كه جنس پارچه‌شان مناسب فصل باشد. در دل اين نكته، نكته ديگري هم نهفته است و آن هم اين‌كه هرگز يك لباس با پارچه خنك را با لباسي با پارچه گرم ست نكنيد. مثلا شلوار مخمل گرم با پيراهن نازك‌ تابستاني تركيب مناسبي نيست. براي اين‌كه ناخودآگاه به اشتباه نيفتيد يك راه اين است كه حتما لباس‌هاي زمستانه و بهاره را از هم جدا كنيد و در كمدهاي جدا بگذاريد تا مبادا يك روز از فرط عجله پيراهن پشمي را با شلوار كتان نازك بپوشيد!


نه تنگ نه گشاد


لباس به اندازه تن خودتان بپوشيد. سايز‌نبودن لباس يكي از نشانه‌هاي بدتيپي است. حتي اگر از سايز خودتان مطمئن هستيد، باز هم شلوارهايتان را پيش از خريد يك بار پرو كنيد. سايز لباس‌هايي كه داراي مارك‌هاي متفاوتي مي‌باشند مختلف است.


هميشه اين قوانين را نيز به خاطر داشته باشيد: شلوارهاي ارتشي و پارچه‌اي بايد تا بالاي پاشنه كفش شما بيايند. شلوارهاي جين مي‌توانند تا انتهاي پاشنه كفش نيز كشيده شوند.


زماني كه راه مي‌رويد شلوار شما نبايد آنقدر كوتاه باشد كه جوراب‌هايتان از زير آن معلوم شود. زماني كه مي‌نشينيد شلوار شما نبايد بيش از چند سانت به بالاي جوراب‌تان رود.


بهار فصل تي‌شرت هم هست و بهترين گزينه براي روزهاي آفتابي به حساب مي‌آيد. فقط دقت كنيد كه اگر تي‌شرت‌تان خيلي بلند است نبايد آن را داخل شلوار خود كنيد. تي‌شرت بايد كمي پايين‌تر از دور كمر شما قرار بگيرد. هر چيزي كه از اين مقدار پايين‌تر باشد بلند است و اگر بالاتر بايستد برايتان كوتاه است.


از تي‌شرت‌هاي تك‌رنگ استفاده كنيد و از پوشيدن لباس‌هاي پر زرق و برق، داراي لگو و كلمات ناپسند پرهيز كنيد. تي‌شرت‌هاي ساده خيلي راحت‌تر با لباس‌هاي مختلف ست مي‌شوند و اين امكان را به شما مي‌دهند كه با يك تي‌شرت چند‌تيپ مختلف را تجربه‌كنيد.


مي‌توانيد تي‌شرت بپوشيد و روي آن يك پيراهن نخي تن كنيد.


اين روش هم خيلي خوش‌تيپ‌تان مي‌كند.


فصل‌نو تيپ نو


تنوع بايد يكي از ويژگي‌هاي تيپ شما در فصل بهار باشد. اگر تابه حال در لباس پوشيدن‌تان خيلي دنبال تنوع نبوده‌ايد، امسال اين فرصت را از دست ندهيد. مثلا اگر فكر مي‌كنيد فقط يك ‌رنگ و مدل تي‌شرت به شما مي‌آيد و دست از تي‌شرت يا يك رنگ خاص برنمي‌داريد يا فكر مي‌كنيد اگر تيپ اسپرت بزنيد اطرافيان كه عمري شما را با تيپ رسمي ديده‌اند به شما با تعجب نگاه خواهند كرد، از اين فكر دست برداريد و قالب‌هاي قديمي را بشكنيد. مدل‌ها و رنگ‌هاي ديگر را تجربه كنيد؛ شايد بيشتر به شما بيايند. اگر هميشه از يك مغازه خريد مي‌كنيد، شجاعت به خرج دهيد و اين بار براي خريد لباس به فروشگاه‌هاي ديگر سري بزنيد. به طرز لباس پوشيدن روز در خيابان، محل كار، مجلات يا تلويزيون دقت كنيد و ايده‌هاي جديدي براي لباس پوشيدن بگيريد.


در عين حال، به پوشيدن رنگ‌هايي كه بهتان نمي‌آيد اصرار نداشته باشيد. رنگ سال بنفش است؟ مشكي است؟ زرد است؟ اصرار داريد حتي اگر اين رنگ‌ها به پوست‌تان نمي‌آيند آنها را بپوشيد؟ بهترين رنگ لباس رنگي است كه با رنگ پوست شما مكمل باشد.


اگر شما لباسي به رنگي كه با پوست‌تان هماهنگي ندارد بپوشيد، ممكن است چين و چروك‌ها و خط و خطوط چهره‌تان بيشتر به چشم بيايند يا رنگ پوست‌تان را زرد و مرده نشان دهند. لباس‌هايتان را در رنگ‌هايي انتخاب كنيد كه در آن با طروات و سالم به نظر برسيد. طراوت حرف اول را در فصل بهار مي‌زند.


رنگي ‌شويد


بهار فصل رنگ‌هاست و پوشيدن لباس‌هاي رنگي در اين فصل حال و هواي خود و اطرافيان‌تان را واقعا عوض مي‌كند. در اين فصل پوشيدن رنگ‌هاي سبز، زرد، نارنجي و... بهتر از هر فصل ديگري است. در عين حال بهتر است تا حد امكان از پوشيدن لباس‌هايي با رنگ سرد و خنثي خودداري كنيد تا دچار كسالت نشويد. استفاده از رنگ‌هاي زياد باعث مي‌شود كه توجه ديگران نسبت به شما جلب شود، البته نه توجهي كه زننده باشد. بنابراين سعي كنيد در لباس‌هايتان بيش از ۳ رنگ استفاده نكنيد و تا آنجا كه مي‌توانيد پوشش خود را ساده نگه داريد. براي استفاده بهتر از رنگ‌ها، سعي كنيد از مكمل‌هاي رنگي استفاده كنيد، يعني رنگ‌هايي كه متضاد يكديگر هستند تكميل‌كننده هم نيز باشند (مثلا بنفش و زرد يا آبي و نارنجي). رنگ‌هايي كه به هم نزديك هستند به نام رنگ‌هاي هم‌خانواده شناخته مي‌شوند (مثل زرد و نارنجي). زماني كه مي‌خواهيد لباس بپوشيد بايد سعي كنيد كه از رنگ‌هاي متضاد يا رنگ‌هاي هم‌خانواده استفاده كنيد. يادتان باشد اگر لباس‌هايتان روشن هستند بايد كفش‌هايتان نيز روشن باشند ولي اگر لباس‌هاي تيره تن مي‌كنيد كفش شما نيز بايد تيره باشد.


براي ست كردن رنگ و طرح پارچه بايــد از لباس‌هايـي استفاده كنيد كه بيش از  ۳‌ طرح نداشته باشند. بهتر است لباس شما داراي يك يا دو طرح متنوع تك رنگ باشد. البته پيشنهاد ما اين است كه از لباس‌هايي استفاده كنيد كه تنها داراي يك طرح معين باشند (مثلا داراي گل‌هاي ساده سفيدرنگ باشند يا پشت آنها مارك كوچكي باشد.)‌


فصل بهار براي خانم‌ها فصل خوبي است چون مي‌توانند با تهيه چند شال به رنگ‌هاي شاد (كه قيمت چنداني هم ندارد) تنوع زيادي در لباس پوشيدن‌شان به وجود بياورند.


ليلا شريعتي

نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:55 توسط aseman790| (0) نظر

طراحان لباس عروس معتقدند اصول مهمي در انتخاب لباس عروس وجود دارد كه رعايت آنها از شكل و جنس لباسي كه عروس‌ها مي‌پوشند، مهم‌تر است.

 

راهنماي خريد لباس عروس – ساده و راحت اما شاد و زيبا

شايد براي خيلي از عروس‌خانم‌ها هيچ چيزي لذت‌بخش‌تر از پوشيدن لباس‌هاي عروس پفي، پرنسسي و براق كه در جنس‌هاي حرير و تور مي‌درخشند، نباشد. ولي طراحان لباس عروس معتقدند اصول مهمي در انتخاب لباس عروس وجود دارد كه رعايت آنها از شكل و جنس لباسي كه عروس‌ها مي‌پوشند، مهم‌تر است. با برخي از اين اصول، آشنا شويد.

 

۱) اگر قدتان بلند نيست، لباس پرنسسي نپوشيد

 

لباس‌هاي پرنسسي بيشتر براي عروس خانم‌هاي قد بلند مناسب‌اند چون دامن اين لباس‌ها خيلي پف‌دار است و خودبه‌خود قد شما را كوتاه‌تر جلوه مي‌دهد. بنابراين اگر شما ريزنقش هستيد يا قد چندان بلندي نداريد، بهتر است به كمك خانم صاحب مزون به دنبال مدل‌هايي بگرديد كه به اندام شما مثل شمع بنشيند. اگر كساني‌كه قد كوتاهي دارند، در شب عروسي لباس‌هاي پف‌دار بپوشند، كوتاه‌تر به‌نظر مي‌رسند. اگر خيلي ظريف و كوچك باشيد، در لباس عروس‌هاي حجيم و پف‌دار گم خواهيد شد. اگر ريزنقش و چندان قدبلند نباشيد، لباس عروس‌هاي بلند و ماكسي شما را قدبلندتر نشان مي‌دهد.

 

۲) با آقايان نرويد دنبال لباس‌عروس‌!

 

خريدن لباس عروس ذوق و سليقه و حوصله مي‌خواهد. بايد براي اين‌كار وقت بگذاريد. مطمئن باشيد كه پشيمان نمي‌شويد. چون اولين و آخرين باري است كه اين كار را انجام خواهيد داد. توصيه ما اين است كه با يك خانم به خريد لباس عروس برويد نه با آقاي داماد. آقايان اصولا حال و حوصله خريد ندارند و مطمئن باشيد وقتي شما لباس عروس سوم را امتحان مي‌كنيد، براي اينكه از اين خريد كسل كننده خلاص شوند، به شما خواهند گفت اين لباس بهترين است اما اگر سر فرصت و حوصله لباس عروس دلخواه‌تان را پيدا كرديد، مي‌توانيد همسر آينده‌تان را سورپرايز كنيد. به همين سادگي.

 

۳) لباس عروس خودش زيباست

 

به بالاتنه لباس عروسي كه مي‌خواهيد بخريد خوب دقت كنيد. بالاتنه‌هاي خيلي تنگ، ممكن است اندام شما را بزرگ نشان بدهند و اين چندان جالب نيست. سفيدي لباس عروس به اندازه كافي شما را مركز توجه قرار مي‌دهد. لازم نيست زياده‌روي كنيد. لباس عروس خودش زيباست. لازم نيست خودتان را براي به يادماندني شدن به زحمت زيادي بيندازيد و مدل‌هاي فوق‌العاده را انتخاب كنيد.

 

۴) لباسي متناسب با اندام خود‌تان انتخاب كنيد

 

لباس عروسي كه روي جارختي زيباست، لزوما روي اندام شما زيبا نيست. نكات قوت و ضعف اندام شما بهترين راهنما براي انتخاب لباس عروس ايده‌آل شماست. مي‌توانيد با كمك يك خياط ماهر، لباسي را بدوزيد كه براي اندام شما ايده‌آل است و شما را بسيار رويايي در آن شب به يادماندني نشان خواهد داد. لباس عروس ايده‌آل شما حتما وجود دارد. مهم اين است كه شما بتوانيد آن ‌را پيدا كنيد.

۵) چه رنگي را ترجيح مي‌دهيد؟

از قديم‌ها در ذهن بيشتر ما لباس عروس سفيد بوده است ولي خيلي هم به اين قانون نانوشته اعتماد نكنيد. اگر سري به مزون‌هاي دوخت لباس‌ عروس بزنيد، مي‌بينيد كه بدتان نمي‌آيد، لباس عروس‌هايي با رنگ كرم ، نباتي و حتي بژ سفارش دهيد. بد نيست رنگ اين لباس عروس‌ها را هم روي پوست‌تان امتحان كنيد.دقت كنيد اگر لباس عروس‌تان را در اين رنگ‌ها انتخاب مي‌كنيد، حتما بايد تورتان را هم در همين مايه‌ها ي رنگي انتخاب كنيد.


۶) فصل عروسي هم مهم است

اگر شما در فصول زمستان و پاييز قصد داريد جشن ازدواج‌تان را برگزار كنيد ، بايد دور خريد لباس عروس‌هاي دنباله‌دار را خط بكشيد چون در اين فصول هوا باراني و برفي مي‌شود و شما حتما دوست نداريد با يك لباس عروس گلي وارد مجلس شويد. لباس عروس بدون دنباله براي اين فصول مناسب‌ترند ولي اگر بازهم تمايل داريد كه اين لباس عروس‌هاي دنباله‌دار را انتخاب كنيد، حداقل لباس‌هاي دنباله‌داري را برگزينيد كه مي‌توانيد پارچه دنباله‌دار آن ‌را جدا كنيد و هنگام رسيدن به سالن آن ‌را دوباره به لباس عروس‌تان وصل كنيد. البته محل برگزاري جشن ازدواج‌تان هم مهم است. در باغ مسلما شما نمي‌توانيد چنين لباس‌هايي بپوشيد.


۷) شما ستاره سينما نيستيد

شايد شما در تلويزيون فيلم عروسي «پرنسس دايانا» همسر وليعهد انگليس را ديده‌ باشيد كه لباس عروسي‌اش چند متر دنباله داشت ولي اين فقط يك عروسي تشريفاتي و تبليغاتي بوده است كه چند نفر فقط براي حمل دنباله اين لباس عروس استخدام شده بودند. شما مي‌خواهيد در جشن ازدواج‌تان راحت باشيد و بتوانيد با آسايش اين سو و آن سو برويد. پوشيدن چنين لباس‌هايي فقط دست و پاي شما را مي‌بندد و اجازه نمي‌دهد در اين شب رويايي راحت باشيد. لباس عروسي را انتخاب كنيد كه در آن اول از همه احساس راحتي كنيد.

 

۸) مدل‌هاي عجيب و غريب نخريد

 

فقط همين امشب لباس عروس در تن شماست و قرار است سال‌ها بعد لباس عروس‌تان را كه در آن شب رويايي به تن كرده‌ايد، در عكس‌هاي عروسيتان تماشا ‌كنيد ولي دقت كنيد كه لباس عروسي را برگزينيد كه بعدا خجالت نكشيد آن ‌را به ديگران نشان دهيد. برخي از مدل‌هاي لباس عروس سال‌هاي سال كهنه نمي‌شوند و هميشه زيبا هستند. بنابراين به سراغ انتخاب اين مدل‌ها برويد.

نكاتي كه در بالا گفته شد به اين معني نيست كه حتما بايد لباس بخريد يا هزينه ي زيادي صرف كنيد. مهم ترين چيز صرف سليقه است كه به شما كمك مي كند تا لباسي زيبا به تن داشته باشيد . گاهي بعضي افراد لباس دوستشان را قرض مي گيرند و با مختصر تغييراتي كه در تور سر و دسته گل شان مي دهند ، هماهنگي زيبايي در ظاهرشان ايجاد مي كنند.تاكيد ما بر سادگي و سليقه است.
نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:54 توسط aseman790| (0) نظر

مدل لباس عروس اسلامي - www.Patogh98.com

 

 

مدل لباس عروس اسلامي - www.Patogh98.com


مدل لباس عروس اسلامي - www.Patogh98.com


مدل لباس عروس اسلامي - www.Patogh98.com


مدل لباس عروس اسلامي - www.Patogh98.com


مدل لباس عروس اسلامي - www.Patogh98.com


مدل لباس عروس اسلامي - www.Patogh98.com


مدل لباس عروس اسلامي - www.Patogh98.com

 

نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:54 توسط aseman790| (0) نظر

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

مدل روسري اسلامي - Patogh98.com

 

نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:53 توسط aseman790| (1) نظر

مدل روسري هاي جديد و زيبا مخصوص تابستان ۹۰

 عكس  مدل روسري هاي جديد و زيبا مخصوص تابستان 90

 عكس  مدل روسري هاي جديد و زيبا مخصوص تابستان 90

 عكس  مدل روسري هاي جديد و زيبا مخصوص تابستان 90

 عكس  مدل روسري هاي جديد و زيبا مخصوص تابستان 90

 عكس  مدل روسري هاي جديد و زيبا مخصوص تابستان 90

 عكس  مدل روسري هاي جديد و زيبا مخصوص تابستان 90

 عكس  مدل روسري هاي جديد و زيبا مخصوص تابستان 90


 

نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:52 توسط aseman790| (1) نظر


97149cd44a7995fc2d65a5a9ef8c5c00 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

96546164ab38bee4831e18c418831fba جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

0b6c4dec9ac81db23a05de3a4b0d37f3 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

72962772cbd1629eec7219dbf5c7ca55 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

581e0717af71b4cb02e6196c6816259c جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

d85d491d358ccb35a02ca2ccdc9bbf0b جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

5dbc0537791c19d181834987b54d30df جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

81d344d1d9f8d2a7c0ba84263266efd7 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

1928e095c3ff76636ad2d5a7e713cb3c جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

4086ba610bf873909d71f70d57ef99ca جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

cf21c5cf42bf7c414db0d302596f7f59 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

235b0b5f2c4739906b06b1aebf5a2282 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

5e1edf67c1839c905be8394f880c3e03 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

4cbfab4141692cd75b6de570b6832cbf جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

3c03306a876422944302a954f0752224 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

7241a92273aaa74a87fbd03f41b0b2ba جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

f6a851895bde43a82607f21ce40d3019 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

9ba0cd4608e6ae0c106ff325853b38cd جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

7bd471127bf655f229f6b7f364d39219 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

a76546c5b05bf5fd51bc439d67d5072e جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

fc59b8ca4ac41ec7539b5f3febba0ab6 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

3f01e967cd2f4e3a4bf7476487161d96 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

0cd0e633201fbe5ddb33fba49def0e07 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

bba82ca3d28bd8c735e572b4df93025e جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

5f779be2d6aa0caf21084779bfbaf38e جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

528c9a06666311341f9691dcf55a7183 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

1adde6e2fd41f3d7ec8c1ce9b5205c6f جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

04572b906e849bd86b97d670f1e6222e جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

7d96936497b29c3d99ba9f06a6f586a6 جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

d7db656168f11c0e49293ee42f50683b جديدترين و زيباترين مدل هاي كفش زنانه 2011

نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:51 توسط aseman790| (0) نظر

www.Patogh98.Com | سايت سرگرمي و تفريحي پاتوق 98

www.Patogh98.Com | سايت سرگرمي و تفريحي پاتوق 98

www.Patogh98.Com | سايت سرگرمي و تفريحي پاتوق 98

www.Patogh98.Com | سايت سرگرمي و تفريحي پاتوق 98

www.Patogh98.Com | سايت سرگرمي و تفريحي پاتوق 98

نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:50 توسط aseman790| (0) نظر

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

 

 

مدل هاي شال و روسري ايراني و اروپايي - www.Patogh98.com

نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:49 توسط aseman790| (0) نظر

 

مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com

مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com


مدل هاي جديد و زيباي روسري هاي رنگارنگ اسلامي - Patogh98.com

نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:49 توسط aseman790| (0) نظر

مدل لباس بچگانه جديد | www.patogh98.com

www.Patogh98.com | سايت سرگرمي و تفريحي پاتوق98

www.Patogh98.com | سايت سرگرمي و تفريحي پاتوق98

www.Patogh98.com | سايت سرگرمي و تفريحي پاتوق98

www.Patogh98.com | سايت سرگرمي و تفريحي پاتوق98

نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:48 توسط aseman790| (0) نظر

 بزرگترين سايت فرهنگي و تفريحي ايرانيان |Patogh98.com

 

 بزرگترين سايت فرهنگي و تفريحي ايرانيان |Patogh98.com

 بزرگترين سايت فرهنگي و تفريحي ايرانيان |Patogh98.com

 بزرگترين سايت فرهنگي و تفريحي ايرانيان |Patogh98.com

 بزرگترين سايت فرهنگي و تفريحي ايرانيان |Patogh98.com

 بزرگترين سايت فرهنگي و تفريحي ايرانيان |Patogh98.com

نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:47 توسط aseman790| (0) نظر

مدل جديد و متفاوت چادر ملي ؟!

مدل چادر متفاوت | www.patogh98.com


طرح چادر خانم معصومه كريمي زاده تحول جديدي در پوشش اسلامي ايجاد نموده است با اينكه اين نوع از چادر كاملا پوشيده است اما راحتي خود را هم دارد و وپيشنهاد خوبي است براي خانمهاي محترمه.
از مزيتهاي اين چادر مي‌توان به آيتمهاي زير اشاره نمود:

۱- داراي جيب هاي مخفي تعبيه شده در پايين قفسه سينه
۲- داراي آستين مخفي داراي زيپ مخفي جهت وضوگيري
۳- داراي شبه مقنعه و مقنعه سرخود
۴- داراي آستين ساق دست و آستين زمستاني
۵- داراي زيپ مخفي در قسمتي از جلوي چادر جهت وضوگيري و شيردهي و بستن ساك آغوش و دسترسي به كيف و تلفن همراه و جيب داخل چادر
۶- مكاني مجزا جهت دسترسي به تلفن همراه در بعضي طرح ها
۷- ظاهري شبيه به چادرهاي معمولي
۸- داراي پوشيه و روگير سرخود در بعضي مدل ها و امكان روگيري توسط شخص در همه مدل ها
۹-پوشش كامل بدون استفاده از مقنعه مانتو و ساق دست
۱۰- قابليت استفاده كيف در زير چادر
۱۱- گشادي چادر مناسب و بدون بدن نمايي با همان متراژ چادرهاي معمولي و در برخي طرح ها كمي بيشتر
۱۲- جلوگيري از سرقت كيف و تلفن همراه موجود در زير چادر
۱۳-داراي بندينك سرآستين جهت حفظ كامل پوشش مچها
۱۴-قابليت تنظيم اندازه صورت

مدل چادر |www.patogh98.com

نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:47 توسط aseman790| (0) نظر

با انتخاب يك لباس مناسب 10 كيلو ‌ وزن كم كنيد!

همه دوست دارند اندامي زيبا و متناسب داشته باشند. يك لباس هر چقدر هم كه ساده باشد روي تن يك آدم خوش‌اندام به اندازه يك لباس كار شده جلوه مي‌كند، اما همه آدم‌ها هم سايز نيستند.
همه دوست دارند اندامي زيبا و متناسب داشته باشند. يك لباس هر چقدر هم كه ساده باشد روي تن يك آدم خوش‌اندام به اندازه يك لباس كار شده جلوه مي‌كند، اما همه آدم‌ها هم سايز نيستند. تعداد آدم‌هاي چاق زياد شده‌، دليل اصلي‌اش هم فست‌فودها و نداشتن تحرك بدني است. هر چند تمام تلاش ما تا به الان روي اين موضوع متمركز شده كه چگونه رژيم بگيريد تا متناسب باقي بمانيد، چه ورزش‌هايي براي‌تان مفيد هستند تا اضافه وزن‌تان را از دست بدهيد و از چه غذاهايي بايد پرهيز كنيد كه چاق نشويد ولي اين دليل نمي‌شود كه وجود آدم‌هاي چاق را انكار كنيم و به فكر خواسته‌هاي‌شان نباشيم.


لاغري را فراموش نكنيد


اولويت‌تان بايد كاهش وزن باشد، نبايد با خواندن اين توصيه‌ها خيال‌تان راحت شود و ديگر قيد كاهش وزن را بزنيد. ممكن است رسيدن به هدف كاهش وزن در طولاني‌مدت براي‌تان امكان‌پذير شود اما اين به اين معنا نيست كه ما رازهاي خوش پوشي سايز بزرگ‌ها را به شما نگوييم. از اين به بعد نكاتي را درباره چگونگي انتخاب لباس به شما خواهيم گفت و از طرف ديگر به سراغ لباس‌هايي خواهيم رفت كه براي‌تان مناسب هستند؛ اين نكات شامل مدل‌هايي كه نبايد بپوشيد، رنگ‌هايي كه نبايد استفاده كنيد و ساير ريزه‌كاري‌هايي است كه شايد كمتر كسي به آن‌ها توجه كند. از اين به بعد شما را متوجه راه‌هاي انتخاب لباس مناسب مي‌كنيم، البته فقط تا روزي كه شما براي حفظ سلامت خودتان هم كه شده لاغر كنيد و به جاي ورق زدن صفحه‌هاي مربوط به سايز بزرگ‌ها، با خوشحالي تمام به صفحه‌هاي لباس‌هاي معمولي سر بزنيد!


چاق‌ها بدانند: لباس ساده بله، طرح‌دار نه!


عاشق زلم زيمبو هستيد؟ از پف بلوز و چين‌دار بودن لباس خوش‌تان مي‌آيد؟ مهم نيست كه چقدر عاشق‌شان هستيد چون بايد با اين گزينه‌ها خداحافظي كنيد، البته اگر مي‌خواهيد خوش‌پوش باشيد. ممكن است به لباس دوست‌تان نگاه كنيد و عاشقش بشويد؛ لباسي كه چين دار است و حسابي او را زيبا كرده. بعد احتمالا تصميم مي‌گيريد كه عين همان لباس را بخريد اما يادتان باشد، لزوما لباسي كه بر تن يك نفر زيباست، بر تن شما زيبا نخواهد بود. به‌خصوص اگر دوست‌تان لاغر باشد و شما چاق. چاق‌ها بايد دور لباس‌هاي چين‌دار را خط بكشند، به‌خصوص چين در قسمت يقه و آستين لباس. با لباس چين‌دار شما 2برابر آنچه هستيد نشان داده مي‌شويد. اصولا اين مدل لباس‌ها براي آدم‌هاي لاغر طراحي شده تا از ميزان لاغر بودن‌شان كم كند. آن‌هايي كه اضافه وزن دارند بايد به سراغ لباس‌هاي ساده بروند.
نكته ديگر اينكه نه تنها لباس‌هاي چين‌دار براي شما مناسب نيستند بلكه لباس‌هاي طرح‌دار هم در دسته لباس‌هاي نامناسب براي چاق‌ها محسوب مي‌شوند. وظيفه طرح لباس به نوعي حجم دادن به آن لباس است. طرح‌ها لباس‌ها را حجيم‌تر از آنچه هستند نشان مي‌دهند و حسابي آن‌ها را شلوغ مي‌كنند. چشم انسان در اولين برخورد سريعا تشخيص مي‌دهد فردي كه روبه‌رويش ايستاده اندامي متناسب دارد يا نه. شما با ايجاد خطاي ديد مي‌توانيد چاقي يا نداشتن ‌تناسب را مخفي كنيد. اما لباس‌هاي طرح‌دار نه تنها خطاي ديد را به نفع‌تان ايجاد نمي‌كنند كه اضافه وزن‌تان را بيشتر از آنچه بايد نشان مي‌دهند. ذهن با سادگي راحت‌تر ارتباط برقرار مي‌كند، اين نكته را هميشه به ياد داشته باشيد.


رنگ روشن ممنوع!


 • چه رنگ‌هايي بپوشيد؟
رنگ يكي از مهم‌ترين عنصرهاي زندگي است؛ عنصري كه به آدم‌ها روحيه مي‌دهد يا روحيه‌شان را مي‌گيرد، زيبايي مي‌دهد يا زيبايي‌شان را مي‌گيرد. در انتخاب رنگ لباس هميشه 2 عامل موثر هستند؛ يكي رنگ پوست و موي شما و ديگري سايزتان. از آن جايي كه اين گزارش مختص آدم‌هايي است كه اضافه وزن دارند، به سراغ سايز مي‌رويم. اولين ويژگي كه در آدم‌هاي چاق به‌نظر مي‌رسد شكم است و بعد از آن چاقي بازوها و پاها.

اين را بدانيد كه رنگ‌هاي تيره شما را لاغرتر نشان مي‌دهند. لزوما رنگ تيره رنگ مشكي نيست. هر چند مشكي وظيفه لاغر نشان دادن شما را به بهترين نحو ممكن انجام مي‌دهد! اما اگر دوست داشته باشيد مي‌توانيد به سراغ رنگ‌هاي بهتري هم برويد. هر رنگي از تراكم كم _كمرنگ_ شروع مي‌شود و به تراكم بالا _ پر رنگ_ختم مي‌شود. مي‌توانيد به سراغ دسته دوم برويد. مثلا رنگ بنفش تيره را از مجموعه بنفش انتخاب كنيد يا سرمه‌اي تيره را از مجموعه آبي‌ها. اين رنگ‌ها نه تنها در لاغر نشان دادن شما تاثير زيادي دارند بلكه در روحيه‌تان هم موثر خواهند بود. بر عكس مشكي كه شايد رسمي باشد اما تحملش براي بيشتر از چند ساعت غير ممكن است!
 • چه رنگ‌هايي را اصلا نپوشيد؟
درست بر خلاف قضيه بالا هم صادق است. ممكن است عاشق رنگ‌هاي روشن باشيد. در خانه‌تان تا دل‌تان مي‌خواهد از اين رنگ‌ها استفاده كنيد و لباس‌هاي روشن را بپوشيد. ولي در حضور دوستان و آشنايان هرگز! به‌خصوص اگر روي اندام‌تان حساس هستيد.
رنگ‌هاي مجموعه‌هاي روشن شما را چاق كه نشان مي‌دهند هيچ، سايزتان را 2 برابر مي‌كنند. يكي از دلايلي كه دامادهاي لاغر در جشن ازدواج‌شان كت‌وشلوار سفيد مي‌پوشند همين است. با روشن‌ترين رنگ، يعني سفيد، سايز آن‌ها بزرگ‌تر از آنچه هستند نشان داده مي‌شود. بنابراين به هيچ‌وجه در مهماني‌ها و دور همي‌ها سراغ رنگ‌هاي روشن به‌خصوص سفيد نرويد، هر چقدر هم كه عاشق‌شان باشيد!راه راه لباس: افقي يا عمودي؟


درست است كه طرح‌دار بودن لباس به ضرر افرادي با اضافه وزن تمام مي‌شود اما اين طرح‌دار بودن، شامل راه راه لباس نمي‌شود. خط‌دار بودن لباس از قديم‌الايام راه ايجاد خطاي بصري بوده است، اما يك نكته خيلي ظريف در اين ميان هست كه اگر به آن توجه ويژه نشود، خيلي راحت، به جاي اين كه خطاي چشم را به نفع شما تمام كند، به ضررتان تمام خواهد كرد. مهم است كه حواس‌تان به افقي يا عمودي بودن خط‌ها باشد، خط‌هاي عمودي شما را قد بلندتر و متناسب‌تر نشان مي‌دهند. درست بر عكس خط‌هاي افقي لباس‌ها كه براي افراد لاغر طراحي شده است، خط‌هاي افقي هميشه فرد را چاق‌تر نشان مي‌دهند و خط‌هاي عمودي افراد را لاغر نشان مي‌دهند. بنابراين چه خواستيد لباس بخريد و چه خواستيد سفارش دوخت بدهيد، حواس‌تان به خطوط پارچه آن باشد، عمودي‌ها را انتخاب كنيد!


منظور از لباس ساده چيست؟


دقيقا منظور از لباس ساده اين است كه طرح‌دار و چين‌دار نباشد. معمولا براي خانم‌هاي چاق لباس‌هايي با آستين‌ها و بالا تنه چسبان مناسب است، اما از زير قفسه سينه به پايين لباس بايد حالت گشاد و شل داشته باشد. وجود اين حالت باعث مي‌شود كشيدگي قد بيشتر نشان داده شود و چشم به جاي محور افقي، روي محور عمودي متمركز شود. اين يعني لاغر به‌نظر آمدن. از طرف ديگر خانم‌هايي كه قدهاي كوتاهي دارند علاوه‌بر استفاده از اين شيوه مي‌توانند به سراغ شيوه ديگري هم بروند؛ كفش‌هاي پاشنه‌دار همان‌قدر كه به ضرر آدم‌هاي خيلي لاغر و قد بلند تمام مي‌شوند، به نفع آدم‌هاي چاق و قد كوتاه هستند. با انتخاب يك لباس با بالا تنه‌اي تنگ و دامني گشاد كه رنگ تيره‌اي هم دارد و با يك كفش پاشنه‌دار همراه شده است، مسلما بخش اعظم چاقي شما مخفي مي‌شود.


دامن بپوشيم يا شلوار؟


درست است كه دامن محبوب خيلي از خانم‌هاست اما استفاده از دامن يا شلوار هر كدام مستلزم توجه به انتخاب يك لباس ديگر است و آن كت يا بلوز روي لباس‌تان است. شما مي‌توانيد در يك مهماني زنانه از يك شلوار يا دامن راسته استفاده كنيد اما هر دوي اين‌ها بايد با بلوز يا كتي همراه شوند كه به هيچ‌وجه كوتاه نباشد و حداقل تا زير شكم را به خوبي بپوشاند. شكم شما آن عضوي است كه بيشتر از همه بايد حواس‌تان به مخفي كردنش باشد. اگر چه لباس‌هاي گن‌دار مي‌توانند تا حد زيادي وجود شكم‌تان را انكار كنند اما باز هم دليل نمي‌شود به‌خصوص از دامن‌هاي خيلي تنگ استفاده كنيد. هر چقدر لباس تنگ‌تر باشد، چربي‌هاي انباشته شده در اندام‌تان را بيشتر نشان مي‌دهد. پس سعي كنيد اين چربي‌ها را مخفي نگه داريد. شلوارهاي جين با رنگ تيره گزينه‌هاي بسيار مناسبي براي خانم‌هاي چاق هستند. براي انتخاب كت بهتر است مدلي را انتخاب كنيد كه بلندتر و آزادتر باشد. دكمه‌هايش هر چقدر در قسمت بالايي متمركزتر باشند بهتر است، چون قرار نيست دقيق روي برجستگي شكم‌تان يك دكمه را به زور ببنديد.


آقايان چه نكاتي را رعايت كنند؟


چاقي فقط مشكل آن‌هايي نيست كه دهه دوم زندگي‌شان را رد كرده‌اند؛ خيلي از جوان‌هاي امروزي از چاقي رنج مي‌برند. مشكل شايع بين تمام آن‌ها داشتن شكم است اما يك نكته جالب كه در بين خيلي‌ها ديده مي‌شود پوشيدن تي‌شرت‌هايي است كه شكم‌هاي‌شان را كاملا نشان مي‌دهد و بيرون مي‌اندازد. درست است كه جوان هستيد و دل‌تان مي‌خواهد طبق مد پيش برويد اما هر مدي براي شما مناسب نيست. اگر همسن و سال‌هاي‌تان سراغ مدل‌هايي مي‌روند، لزومي ندارد شما هم به‌دنبال همان مدل‌ها برويد. پيراهن‌هاي آزاد بپوشيد يا تي‌شرت‌هاي گشاد را انتخاب كنيد. اگر شكم‌تان خيلي بزرگ يا برآمده است، مي‌توانيد پيراهن‌تان را روي شلوارتان بيندازيد. البته به شرطي كه شلوارتان پارچه‌اي نباشد.


بايد شلوار جين چه رنگي باشد؟


سعي كنيد تا حد امكان به سراغ شلوارهاي پارچه‌اي نرويد. بر عكس شلوارهاي جين براي شما بسيار مناسب هستند، آن هم جين‌هايي با رنگ تيره. بلوز يا پيراهن‌تان را هم علاوه‌بر اين‌كه گشاد انتخاب مي‌كنيد، از نظر قدي هم بلند انتخاب كنيد. تركيب جين و يك تي‌شرت شيك و آزاد به جذابيت شما كمك بيشتري خواهد كرد. نكته‌اي كه در انتخاب رنگ خانم‌ها گفته شد، در مورد آقايان نيز صدق مي‌كند. با اين تفاوت كه گشاد بودن لباس‌هاي آقايان مي‌تواند رنگ‌هاي روشن را نه به گزينه‌اي صددرصد نامناسب اما خوب تبديل كند، آن هم در شرايط خاص. در شرايطي كه آقايان فقط شكم داشته باشند و بازوهاي‌شان خيلي چاق نباشد. اما در نهايت سرمه‌اي براي اين دسته از افراد بهترين گزينه است. سرمه‌اي از آن دسته رنگ‌هايي است كه مي‌تواند بين آقايان چاق حسابي محبوب شده و به يكي از نمادهاي خوش‌پوشي‌شان تبديل شود.
چه كفشي مناسب است؟


نكته ديگر در مورد كفش‌هاست. خانم‌ها براي كشيده نشان دادن اندام‌شان مي‌توانند از كفش‌هاي پاشنه‌دار استفاده كنند. هر چقدر پاشنه بلندتر باشد، اندام متناسب‌تر نشان داده خواهد شد اما آقايان خيلي نمي‌توانند از اين گزينه كمكي و متنوع استفاده كنند. اين نكته باعث نمي‌شود كه كفش‌هاي كاملا تخت را انتخاب كنيد. در ميان كفش‌هاي رسمي و اسپرت مردانه هم طرح‌هايي هستند كه كمي پاشنه‌دارند. اين پاشنه معمولا بيشتر از 2 يا 3 سانتي‌متر نيستند. ولي همين چند سانتي‌متر هم براي آن‌هايي كه قد كوتاه و اضافه وزن دارند بسيار مناسب است. با اين كار قد آن‌ها بلند‌تر از حد معمول نشان داده مي‌شود و چاقي‌شان كمتر.نكته آخر راجع‌به آقاياني است كه دارند داماد مي‌شوند، همان‌طور كه گفته شد، رنگ تيره براي كت و شلوار شما مناسب است نه رنگ روشن. رنگ كت و شلوارهاي دامادي معمولا نباتي، مشكي، خامه‌اي و سفيد است. به جز مشكي ساير رنگ‌ها براي شما قدغن هستند البته اگر نمي‌خواهيد به يك داماد خيلي چاق تبديل شويد!
نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:45 توسط aseman790| (0) نظر

 

نوشته شده در چهارشنبه 1390/5/19ساعت 11:43 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog